Silné klouby

19. června 2008 v 12:21 |  Péče o pejska

Silné klouby a optimální hmotnost pro aktivní život

Pro klouby a chrupavky velkých aktivních psů, jako jsou zlatí retrívři, mohou být prospěšné speciální přísady. Živiny jako sulfáty glukosaminu a chondroitinu se v těle vyskytují přirozeně a představují stavební kameny zdravých chrupavek. Pokud jsou součástí stravy vašeho psa, podporují přirozenou obnovu zdravých kloubů.
Podávání stravy se správně vyváženými výživnými látkami a energií může pomoci zajistit vhodnou úroveň kalorického příjmu k udržování hmotnosti pod kontrolou, což snižuje vliv nadměrné hmotnosti na klouby. L-karnitin pomáhá přeměnit tuky na využitelnou energii pro tkáně, jako jsou srdce a játra a příčně pruhované svaly u kostí. Udržení silné svalové hmoty u velkých aktivních psů, jako jsou zlatí retrívři, pomáhá podporovat klouby a umožňuje zdravý a aktivní životní styl.
L-karnitin pomáhá přeměnit tuky na využitelnou energii pro tkáně, jako jsou srdce a játra a příčně pruhované svaly u kostí. Udržení silné svalové hmoty u velkých aktivních psů, jako jsou zlatí retrívři, pomáhá podporovat klouby a umožňuje zdravý a aktivní životní styl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama